تایپ و ترجمه فوری

تایپ 95%
ترجمه 95%
ویراستاری 98%

تایپ پایان‌نامه، کتاب، جزوه، مقالات و پروژه‌های دانشجویی با نرم‌افزار هوشمند و حرفه‌ای نویسا بدون غلط املایی، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن

Type 2

تایپ از فایل Pdf، غلط‌یابی املایی، نگارشی، فهرست‌نویسی، صفحه‌بندی هوشمند و اتومات، پاورقی، فرمول نویسی، رسم جداول، چارت و نمودار

Pdf Icon

ترجمه تخصصی (انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی) مقالات، کتاب، جزوه و سایر متون رشته‌های مختلف به وسیله مترجم باسابقه

Translate Icon

اگر نیاز به تایپ و ترجمه فوری مطالب خود دارید و زمان و هزینه برای شما مهم است، پروژه‌های خود را به ما بسپارید و در سریع‌ترین زمان، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تحویل بگیرید. تایپ پایان‌نامه، کتاب، جزوه، مقالات و پروژه‌های دانشجویی توسط تایپیست حرفه‌ای با سابقه ۱۰ ساله بخشی از خدمات ما می‌باشد.

با سپردن تایپ خود به فورفایل، نیاز به ویراستاری نخواهید داشت؛ چون تایپ در فورفایل با نرم‌افزار گفتاری هوشمند و حرفه‌ای نویسا انجام می‌شود که شما می‌توانید در روز تا ۵۰ صفحه تایپ خود را بدون غلط املایی، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید؛ همچنین فرآیند ترجمه در فورفایل به هیچ عنوان ماشینی و نرم‌افزاری نیست؛ ترجمه توسط شخص مترجم با سابقه سال‌ها ترجمه در رشته‌های مختلف انجام می‌شود.

در صورتی که پس از تایپ پایان‌نامه، مقالات، پروژه‌های دانشجویی خود، نیاز به ویراستار داشتید، سایت فورفایل، بهترین و تخصصی‌ترین نیروی خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. غلط‌یابی املایی، نگارشی، فهرست‌نویسی، صفحه‌بندی هوشمند و اتومات، پاورقی، فرمول نویسی، رسم جداول، چارت و نمودار، تایپ از Pdf بخشی از خدمات ما می‌باشد؛ فقط کافیست سفارش خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن، از زمان تحویل و قیمت کار خود مطلع شوید. در تمام ساعات شبانه‌روز در کنار شما هستیم.

کافیست فقط یک بار تایپ و ترجمه خود را به ما بسپارید، مطمئن باشید مشتری دائمی ما خواهید شد.

خدمات آنلاین تایپ و ترجمه فوری در فورفایل، ویژگی‌های بسیاری دارد؛ از جمله:

  • نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه ایاب و ذهاب ندارید.
  • نیاز به تعیین وقت قبلی برای ثبت سفارش ندارید.
  • ارائه خدمات تایپ و ترجمه فوری، حتی در روزهای تعطیل رسمی
  • متن ترجمه شده را به صورت تایپ شده دریافت کنید.
Type 1

ترجمه تخصصی متون (انگلیسی به فارسی و بالعکس)، ترجمه و تایپ‌های ترجمه به منظور پاسخگویی کامل و حرفه‌ای به نیاز کلیه کاربران، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید محترم که به نحوی نیازمند خدمات تخصصی ترجمه هستند، تحت مدیریت تایپ و ترجمه فوری و حرفه‌ای در فورفایل انجام می‌شود. ترجمه متون تخصصی در رشته‌های مختلف مانند زبان انگلیسی، مدیریت، پزشکی، متون تخصصی حقوق، فنی و مهندسی، روان‌شناسی، حسابداری، کشاورزی و … جهت انجام تایپ و ترجمه فوری خود، متن خود را برای برآورد هزینه ارسال نمایید تا در اسرع وقت، هزینه و مراحل کار به شما اعلام شود.

برای سفارش تایپ و ترجمه فوری خود می‌توانید با تلفن ۰۹۰۳۵۴۲۱۸۳۸ با ما در ارتباط باشید.

Translate Icon 1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 51 = 52