فورفایل

تایپ فوری

تایپ 95%
ویراستاری 98%

تایپ از فایل Pdf، غلط‌یابی املایی، نگارشی، رعایت نیم‌فاصله کلمات، فرمول‌نویسی، رسم جداول، چارت و نمودار، فهرست اتومات، صفحه‌بندی ابجد، پاورقی

Pdf Icon - تایپ فوری

تایپ پایان‌نامه، کتاب، جزوه، مقالات و پروژه‌های دانشجویی با نرم‌افزار هوشمند و حرفه‌ای نویسا بدون غلط املایی، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن

Type 2 - تایپ فوری

اگر نیاز به تایپ فوری مطالب خود دارید و زمان و هزینه برای شما مهم است، پروژه‌های خود را به ما بسپارید و در سریع‌ترین زمان، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تحویل بگیرید. تایپ پایان‌نامه، کتاب، جزوه، مقالات و پروژه‌های دانشجویی توسط تایپیست حرفه‌ای با 15 سال سابقه کار، بخشی از خدمات ما می‌باشد.

با سپردن تایپ خود به فورفایل، نیاز به ویراستاری نخواهید داشت؛ چون تایپ در فورفایل با نرم‌افزار گفتاری هوشمند و حرفه‌ای نویسا انجام می‌شود و شما می‌توانید در روز تا 70 صفحه تایپ خود را بدون غلط املایی، با رعایت علائم نگارشی، رعایت نیم‌فاصله کلمات با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

در صورتی که پس از تایپ پایان‌نامه، مقالات، پروژه‌های دانشجویی خود، نیاز به ویراستار داشتید، سایت فورفایل، بهترین و تخصصی‌ترین نیروی خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. ویرایش و نگارش پایان‌نامه و مقاله بر اساس فرمت دانشگاه، فرمول‌نویسی با Word Equation، رفرنس‌نویسی با نرم‌افزار اندنوت، ویرایش منابع بر اساس فرمت APA، رعایت نیم‌فاصله کلمات، غلط‌یابی املایی و نگارشی، ویراستاری نویسه‌ها، دستور خط و نشانه‌گذاری‌های متن، فهرست اتومات مطالب، جداول، شکل‌ها و نمودارها به صورت مجزا، صفحه‌بندی ابجد پایان‌نامه، تایپ از فایل Pdf، تایپ در اکسل، پاورقی، رسم جداول، چارت و نمودار، طراحی پاورپوینت حرفه‌ای در فورفایل انجام می‌شود.
فقط کافیست سفارش خود را از طریق تلگرام به آیدی forfilesupport@ برای ما ارسال کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن، از زمان تحویل و قیمت کار خود مطلع شوید. در تمام ساعات شبانه‌روز در کنار شما هستیم.

کافیست فقط یک بار تایپ خود را به ما بسپارید، مطمئن باشید مشتری دائمی ما خواهید شد.

خدمات آنلاین تایپ در فورفایل، ویژگی‌های بسیاری دارد؛ از جمله:

    • نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه ایاب و ذهاب ندارید.
    • نیاز به تعیین وقت قبلی برای ثبت سفارش ندارید.
    • ارائه خدمات تایپ، حتی در روزهای تعطیل رسمی
Type 1 - تایپ فوری

برای سفارش تایپ فوری خود می‌توانید با آیدی forfilesupport@ در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

question