فورفایل

تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

اگر مدیر فروشگاه اینترنتی هستید و سفارش‌های زیادی در سایت شما ثبت می‌شود، طبیعتاً باید مدیریت قوی داشته باشید و سفارشات خود را به طور کامل زیر نظر بگیرید. اما به دلیل تعدد زیاد سفارشات، این امکان وجود ندارد که تمامی سفارش‌ها را بررسی کنید که مشکلی در آن‌ها وجود نداشته و تقلبی در آن‌ها به وجود نیاید؛ پس کمی فراتر رفتیم و به افزونه‌ای رسیدیم که امنیت فروشگاه ما را با تحت نظارت قرار دادن فرآیند خرید، تأمین می‌کند.

در آموزش امروز به معرفی افزونه‌ای می‌پردازیم که می‌توانید از خرید مشکوک در فروشگاه خود جلوگیری به عمل آورید؛ یعنی به طور کلی تمامی سفارشات فروشگاه خود را کنترل کنید تا مشکلی در فرایند فروش محصولاتتان پیش نیاید. افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud بهترین راه برای درک و شناسایی تمام خریداران مشکوک در وب‌سایت فروشگاهی شما می‌باشد. پس تا انتهای این آموزش با ما باشید.

تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

ویژگی‌های افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

  • امکان فعال یا غیر فعال کردن افزونه از بخش تنظیمات افزونه
  • فعال یا غیر فعال کردن بررسی اولین سفارش مشتری
  • فعال یا غیر فعال کردن بررسی آدرس حمل و نقل و صورتحساب مشتری
پیشنهاد بعدی  نکات کلیدی افزایش فروش و ترافیک در ووکامرس

نحوه کار با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

افزونه را نصب و فعال می‌کنیم؛ کار با افزونه خیلی راحت و ساده است. پس از فعال کردن افزونه، منوی جدیدی به نام YITH PLUGINS به پنل مدیریت وردپرس اضافه می‌شود.

خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti Fraud 2 - تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید که در این قسمت دو تب را مشاهده می‌کنید. تب دوم تنظیمات مربوط به نسخه پرمیوم یا پولی افزونه می‌باشد. در تب general settings چند گزینه وجود دارد که به طور پیش‌فرض تیک تمامی آن‌ها زده شده است. در صورتی که تمایل دارید هر کدام از گزینه‌ها را غیر فعال کنید، تیک آن را بردارید و سپس تنظیمات خود را ذخیره کنید.

خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti Fraud 3 - تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

بررسی تنظیمات افزونه

General settings

حال تمامی گزینه‌ها را توضیح می‌دهم:

Enable YITH WooCommerce Anti-Fraud: فعال کردن افزونه

Enable first order check: فعال کردن بررسی اولین سفارش

Enable international order check: فعال کردن بررسی سفارشات بین‌المللی

Enable IP geolocation check: فعال کردن بررسی IP منطقه جغرافیایی

Enable Billing and Shipping address check: فعال کردن بررسی آدرس حمل و نقل و صورتحساب مشتری

در صورت غیر فعال کردن گزینه‌ها تیک آن‌ها را بردارید و در آخر روی دکمه save changes کلیک کنید. حال وارد بخش ووکامرس> سفارشات در پیشخوان وردپرس شوید. در اینجا خواهید دید یک ستون جدید مانند تصویر زیر به بخش سفارشات ووکامرس اضافه شده است. در این ستون، سفارشات مشکوک به رنگ قرمز نمایش داده می‌شود و شما به همین راحتی از خرید مشکوک در وب‌سایتتان مطلع خواهید شد.

پیشنهاد بعدی  افزودن محصول به لیست علاقه‌مندی با افزونه YITH WooCommerce Wishlist

خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti Fraud 4 - تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Anti-Fraud

موفق و سربلند باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

question